| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak jsme se odstěhovali sem a narodila se malá, tak jsem pak s ní jela s manželem do Prahy, to jí byl asi měsíc, manžel si půjčil v Praze auto, odstěhoval k nám věci a ještě ten samý den to auto musel vrátit, tak chtěl, abych jela do Prahy s ním, aby cestou někde neusnul. Dojeli jsme v pohodě, vešli jsme do toho našeho pražskýho baráku a najednou se na schodech do patra něco mihlo. Manžel už byl na schodech s malou v sedačce, já ještě dole, tak jsem mu říkala, že tam něco je, ať dá bacha. Najednou po schodech vyběhl potkan a zavěsil se na schody z boku, odrazil se a dopadl na to podlaží, kde já jsem stála, tak z půlky schodiště, pořádně se praštil, zacifroval a utekl někudy do dvora. V tu chvíli jsem věděla, že už se do Prahy nechci vrátit. ~e~ Nikdy před tím jsem tam žádného neviděla. Myslím v domě, pár malých jsem viděla u metra, důchodkyně je tam krmily, myšičky ~6~, když se dozvěděly, že to jsou potkani, tak pištěly a zdrhaly. ~t~ No, a teď mi vleze potkan sem. ~e~ ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.