| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
moc vás všechny zdravím. Slíbila jsem, že napíšu, jak jsme pochodily dneska na imunologii. Tak obě holky mají vcelku spirometrii v pořádku, Eli má podle poslechu srdíčko taky v pořádku, průdušky prý čisté. Je týden po vysazení kortikoidu, nový jí nedala. Pouze napsala pokračování Singulairu na noc a ráno Xyzal. Napsala jí další 3 balení léku Singulair (na astma). To, jestli je astmatička nebo není, mi prý řekne za půl roku. Zatím není vyhraněná astmatička, její potíže mohly být způsobené prodělanou mykoplazmatickou infekcí. Doktorka říkala, že jsou ta mykoplazmata hrozný potvory a že se z mykoplazmového zápalu plic dává tělo do pořádku půl roku až rok. Což by u Eli souhlasilo.
Ptala jsem se jí na tu nosní mandli, jaký má na to názor. Doktorka (přímo plicařka) mi odpověděla, že by bylo dobré nechat ji zase zkontrolovat mandli (optikou !! a ne prstem, mám si najít dobrého "orlíka") a pokud by byla velká, že je téměř jisté, že její potíže se zelenožlutými rýmami způsobuje infekční ložisko na mandli. Pak to sedá na průdušky a je zle. Ona jako plicařka říkala, že je vyloženě "PRO" mandli vyndat. Tak nás to ORL nemine. Eli totiž zase od včerejška rýmuje a zase zelené (omlouvám se za podrobnosti).
Tak jí tam stříkám Bioparox.

Šári dopadla líp, ta má jít na kontrolu až za půl roku, Eli jde začátkem června. Obě jsou prý alergičky (dle krevních testů), takže denně Xyzal, zvlášť teď na jaře, kdy pokvete naše trápení (bříza, olše).

No, tak to je asi všechno. Pak jsme ještě krmily na nábřeží racky a holuby, už jezdily výletní parníky, jaro už je hodně cítit ve vzduchu, i když byla dost zima. Šárka pak ještě pokračovala do školy, už měla hlad, tak šla rovnou na oběd.
Eli v autě usnula. Honila holuby po nábřeží a jak sedla do vytopeného auta, tak ji to přemohlo a po pár metrech spala jak dudek.

Odpoledne jsme šly na kolo, Eli má totiž už větší kolo po Šárce, to má přehazovačku a nějak se jí na něm šlape líp než na tom malém a pořád by jezdila. Na hřiště, k rybníkům, do krámu, nemůže se vynajezdit.

A co vy? Jaký jste měly dneska den?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.