| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, mně se matka cca před 12ti lety v lehké opilosti omluvila za to, že mne mlátila jako psa a dokonce byla schopná takové sebereflexe, že mi i řekla proč. Úplně mi to stačí, nic víc od ní nečekám. Je mi jí líto, protože má velice problematickou povahu a sama si dělá "zle", ale víc pro ni udělat nemůžu, každý pokus o zlepšení vztahů skončil na jejím dětinském sobectví.
Otce neřeším vůbec. Ten snad ani jinej být nemůže, jeho otec se na něj taky vykašlal a dokonce ho snad poté, co ho v dospělosti vyhledal poprosil, ať už za ním nikdy nechodí a nekontaktuje ho, protože on má jinou rodinu, která neví nic o tom, že má někde nějaké další dítě a "zkazil by mu život".
Dokonce ani netoužím po nějakém bezvýhradném přijetí nebo bezpodmínečný lásce. Té mám dost od syna a je to celkem velká zátěž stran odpovědnosti.
Jediný, co jsem od života fakt chtěla a co mi chybí ke spokojenosti je partnerský vztah založený na společném sdílení. On se mnou chtěl být ledaskdo, ale buď tak, že všechno zařídím já a on se poveze nebo všechno zařídí on a povezu se já. A to mi prostě nevyhovuje. Pro mne je maximální možná představa "romantiky" to, že jdu s někým společně vybírat třeba křeslo do pracovny nebo povlečení na postel. Když jsem naposledy s někým sdílela společnou domácnost, tak jsem brečela při drhnutí podlahy po malířích, protože jsem tohle chtěla jednou zažít v páru a ne tak, že mi bude oznámeno "bude to takhle, protože já vím nejlíp, jak to má být a na tom, co chceš ty až tak moc nesejde". To je jediný místo, kde mne tlačí bota.
A není to řešitelný žádnou psychoterapií ani sebezpytem, je to řešitelný jen tím, že by se to stalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.