| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pearl dík, jsi mě poněkud uklidnila, že možná nejsme s manželem takový nemehla, co neumí přebalit dítě ~:-D. Ty Huggies máme taky a ten samý problém (pravda Babydream to samý) - já malýho převlékám pomalu stejně často jako přebaluju. Pořád je mokrej. A ty zatracený plenky suchý. Doteď jsem nepřišla na to, jak to dělá. Samozřejmě to udělá vzápětí po té, co ho přebalím po kakání (to naštěstí drží kde má) ~8~.
Pupík to asi zvládl bez újmy. Po té nehodě se kolem objevil trošku krvavý výtok, ale teď už je vše klidný a čistý. Zkusím když tak dát jen čtercovku bez svrchňáků jen tak na zkoušku, stejně ho už všude podkládám přebalovací podložkou, jinak bysme furt prali a sušili.

Jinak děkuju všem za gratulace ~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.