| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj to jsem četla, že oni totiž Aymary žerou hodně ovoce, a proto řidší trus. To bych přežila kdyby neměli lítat po místnosti. V kleci by mi to bylo šumák - dávala bych tam stejně zase kočkolit a ten pohltí zápach i tu vodu ~R^ Spíš je to horší kvůli se zrním a vším mimo přístřeší~k~~;) Nevím právě jak Aymary potřebují, ale my máme v kleci pro korelu ještě misku s pískem a gritem, což potřebují pro trávení a ještě jí tam dávám misku na senegalské proso a jiné lahůdky ~;)
Jsem nahlodaná, pokud se Aymary nechají snadno ochočit, tak bych ji snad i pořídila a dala s klecí holkám do pokoje, ale zase jsem četla, že to není moc zdravé mít papoucha ve spací místnosti ~d~
Zase právě nevím, jak by se chovala krotká Rozárka, která běžně lítá po kuchyni a viděla by další dva nové ptáčky v kleci ~d~ taky jestli by to těm novým nevadilo, že jim jiný pták přistává na kleci... Ale já jsem asi po tátovi a ti ptáčci mě tááák lákají - jen je v pytli, že jsme limitovaní prostory paneláku ~8~

Lído, mít ptáčka je super, ale i s tou nejlepší klecí jako máme my ~:-D ze které skoro nic nelétá -slupky ze zrní..., tak v době přepeřování je všude peří ~k~ Ale po dvou letech vidím na té naší Rozárce, že přepeřuje míň často a víc postupně, takže to není jako dřív když začala přepeřovat a jak lítala po místnostech, tak bylo opravdu peří úplně všude ~k~
U korely je fajn, že když jí vychytáme zrní, tak opravdu dělá tuhé bobky, které strašně rychle zasychají a jsou z nich kamínky ~;) takže to co někde utrousí na koberec sebere v pohodě vysavač. Co máme psa, tak žádné bobky nikde nejsou ~t~ ~R^ ~8~ Nicméně je ptáček opravdu super- pro nás občas jako TV, kdy sedím u klece a řehtám se tomu, jak Rozárka blbne na kroužcích, když si hraje se zvonečkem a skáče z houpačky na houpací kroužky a těma se proplétá shora dolů ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.