| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

První jsem měla v 36tt a druhé 42tt. Jako, bylo to ani né otravné jako spíš to, že už sama jsem ze všeho vyvozovala, že už to bude. Taky jsem měla blbě spočtenej termín a podle nemocnice jsem měla nastoupit na vyvolání 23.6. a rodila jsem spontáně až 10.7.. Cítila jsem v sobě na druhou stranu klid, protože jsem si prostě byla jistá stářím plodu. Jen rodina mě fakt neskutečně otravovala život neustálými telefonáty. Byli jsme v té době 600km daleko a naši chtěli stihnout dovolenou, tchýně dostal dovolenou aby přijela a dodneška je uražená, že jsem neporodila červnu a nechtěla se o novorozeně dělit s celou svou familií (jako že by přijeli).

Prostě zatemni, mysli na to, že dět´átko prostě potřebuje svuj čas a ve většině případu se prostě přihlásí na svět až bude jeho čas. Užívat se ten čas jednoduše nedá, ale nedělala bych už vubec, ale vubec nic, co se mi příčí. Baví tě taková ta literatura pro dully? Zkus si něco z toho přečíst, krom toho, že se dočteš že těhotenství 42tt je normální, tak tam jistě najdeš i uklidnění v tom ohledu na donošení dítěte. Mě to docela pomáhalo, vědět, že je to přirozené, že to tak má být.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.