| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~3~~3~~3~
Ahojík~3~~3~

Kimm...jj,je to vše únavnější s druhým mimčem,jak v bříšku,tak i až se narodí. mladšímu stačí pozornost staršího bráchy,ale starší brácha si vynucuje pozornost od nás a na mladšího z půlky prdí,ale jsou i dny když si krásně spolu hrají a já můžu písnout sem :-)
Věcí mám hodně,ale bohužel mladší zrovna taky nosí 92/98,tak bohužel.

Hani...to už má Vojtíšek přes rok? to je mazec a se školkou nápodobně~n~ ale pořád doufám,že se tam dostane,jelikož jsem jediná mamina pracující, tak pořád doufám~k~

Luci...moc to klukům sluší a přeji dodatečně vše nej k 5 narozeninám. A když už jsme u toho,má ještě všechny zuby?~:-D Matesovi začaly vypadávat hned po narozkách,teď má 5,5 a předevčírem mu vypadl 3 zub~j~

A jinak u nás velké změny~b~~b~
~b~~b~mám práci~b~~b~
Zítra mám přesně týden do konce rodičovské dovolené a ani jsem nedoufala,že bych něco sehnala,ale nečekaně sehnala~b~~b~
Budu uklízet,jen na ráno,víkendy volné,svátky volné, celozávodní dovolená,jsem nadšená,plat sice nevím,ale jelikož je to na plný úvazek tak hádám,že nebudu mít méně než teď na rodičáku.~b~~b~ nastupuji příští pátek,hned jak oslavíme Fandovi 3 narozeniny.
A jinak máme doma lyžaře~:-D byli jsme na týden v Jeseníkách a Mates se naučil lyžovat,jsem z něj nadšená a štve mě, že ta zima končí.~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.