| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

ty mi mluvíš přímo z duše. Zrovna včera, když jsem Elince vyzvedávala v lékárně ten Penicilin, tak ta magistra mě už zná jak svoje boty a říká: "Tak už zas?"
Já na to, že už mám doma půl lékárny preparátů a všechno je to na nic a ona mi řekla napůl z legrace, ať to všechno vyhodím, že si dítě musí vytvořit imunitu samo. No jo, jí se to řekne, když má děti už dospělé.~:( Člověk by dal všechno, jen kdyby ty děti byly zdravé a spokojené. U nás jsou to teď antibiotika po 4 měsících, vím, že je to brzy, ale pro nás celkem úspěch oproti loňskému roku.

Gerberko, řeknu ti jednu miniepizodičku taky z pondělka:
Máme vzdálené příbuzné tady na vsi, vzdálená sestřenice má 3. dítě s chlápkem, který se s ní rozešel, když malému byl měsíc. Dneska mu jsou 3 roky. Ona už chodí do práce, dělá kuchařku v nemocnici, je tam od rána do večera. Dělá většinou "Cédéčka", ráno jezdí prvním autobusem a domů v 19 večer. Starší kluk je v osmičce, roste jak dříví v lese, nejstaršímu je 22 let, byl už v diagnosťáku, je nezvladatelný, nedělá, ona se ho bojí, dává mu ještě peníze, aby jim to doma nerozmlátil.
Toho malého jí hlídá máma - a právě jsem je viděla, jak s tím tříletým byla na ulici pod stromem, přišla tam k nim taková sociální rodina (fakt šílená), měli kluka čtyřletýho a ten cumlal flašku se sunarem.
Samozřejmě sestřenin malý chtěl taky, tak mu dali cucnout z té flašky, mlíko z toho neteklo, tak toho dudlíka na flašce nejdřív ocumlala máma toho kluka, pak její máma (babička), pak to daly do pusy jejich klukovi a nakonec to dopis sestřeničin kluk. Ocumlaný po 3 cizích lidech.
Tuhle zas u sběrných kontejnerů na sklo objevil flašky od piva, bylo v nich trošku piva na dně flašky a on všechny ty nedopitky do sebe obrátil (tříletý kluk) - mohli to tam nechat bezďáci a kdoví kdo.

A Gerberko - podrž se - kluk jim ještě nezamarodil. Akorát jak se oteplilo a všude tál sníh, tak se jim vyválel v louži, domů přišel jak hastrmánek, týden kašlal, tak mu v lékárně koupili jitrocelový sirup a kluk se z toho dostal. Nudle měl až u kolen. To mít my, tak skončíme na antibiotikách. U nich se nic takového neřeší. "No Bóže, tak má rýmu, no a co?"
A mají asi pravdu. Já se s holkama piplám, pořád samý vitamíny, teplý čaje s citrónem, Kolostrum, Imunostim, Imunoaktiv, sirupy, Sinuprety a jsme věčně na hromádce.
Něco na tom bude.
Takže jsem byla po včerejší příhodě taky zralá to všechno vyházet a Elče nic nedávat, ale nedá mi to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.