| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

do školky nepůjde, před nedávnem jste mne tady přesvědčovali, že pokud mám možnost mít jí doma tak do školky ne. V červenci se mi narodí mrňě a v září mám zažívat adaptační období - na to nemám to vím. Navíc dcera z kolektivu ošklivě marodí, žadný kašel a rýma, ale mononukleoza, zlatý stafilokok apod. Jedináček je, to je pravda a s tím spojené výhody, možná i trochu rozmazlená, ale je prostě bojácná. Hodně se to zlepšuje - měli jsme fázi, kdy nechtěla jít po chodníku pokud po něm šel někdo s námi. To byste musely zažít. Máte pravdu v tom, že bych neměla tolik skákat, to se snažím a docela to respektuje, třeba mě nenutí běhat, ví že prostě neběhám atd., ale zároveň se potřebuje zabavit a objevovat a k tomu nechce jít sama. Mám jí prostě říct, že půjde sama nebo nic? Tak vím jistě, že nebude nic a to mi zase přijde škoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.