| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky !
Dojanko nemáte to jednoduché. Uvidíš co zítra doktorka, pořád máš naději, že se to zlomí, večer vždy leze teplota nahoru. Diskuzi o nosní mandli jsem nečetla, ale pokud můžu říct něco k té narkóze, já byla s naším Martinem na trhání mandle ve vojenské nemocnici kvůli tomu, že tam to nedělali v narkóze, dostal jenom oblbovák, voják ho odvezl na sálek a za deset minut jsme ho měli zpět. Měl 2,5 roku a pooperační průběh bez komplikací, v 5ti ale šel znovu a prý proto, že mu musela tkáň zůstat a dorůst. Pak šel do narkózy. Je to už dvacet let a já myslím, že dnes už se to bez narkózy ani nedělá. Já o těch Modřanech taky hodně přemýšlela, brácha bydlí v Praze nějak by to šlo zařídit, ale pak jsem od toho laseru upustila. Tenkrát zrovna zveřejnili nějaké dva případy z komplikacema a já dostala strach. Určitě byste to ale s Eli měli řešit. Toto je doopravdu trápení.
Gerberko nám ozdravovnu ani nic podobného nikdo nenabízel. Kája už má šest let u nás by to nebylo tak jednoduché, on je na mě hodně vázaný, já bych ho samotného nikam nepustila. Teď jsem četla o malé Kordulce Veroniky Žilkové, že je v léčebně očních vad v HK na šest týdnů. Já bych asi zešílela. Jinak Kája opravdu potíže s průduškami nebo s ušima nikdy neměl, u nás jenom krk. Ale zase to stojí za to. Dnes jsem potkala tu známou Kájovu učitelku ze školky v Tescu a hned na mě naběhla co Kája. Tak jsem byla donucena k okamžitému rozhodnutí, Kája bude příští týden u druhé babičky a snad se dočkáme klidných velikonoc. I ta změna počasí mě přesvědčila, že to tak bude lepší.
Přeju Vám všem hezký večer! ~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.