| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja tam mela rodit minuly rok v lete. mela jsme rizikove se dvojcaty a gynekolozka mi motol doporucila jako nemocnici na velmi dobre urovni. Od 30. tydne jsem tam jezdila jednou tydne na kontroly a behem toho jsem se rozhodla, ze tam rodit fakt nechci. Dr. Horak byl moc prijemny, i jine dr., ale sestricky byly dost na ranu. Je to proste masokombinat, jede to tam jak na pase, s nikym se moc neparou. Kdyz me nataceli ozvy na monitor, udelalo se mi zle, nevydrzela jsem totiz ke konci tehotenstvi lezet na zadech, zacala jsem omdlivat, tak me ´dovolili´na chvilku si lehnout na bok a pak zase, ze musim na zada, ze to proste musim vydrzet:o/ (Pak jsem se dovedela, ze pokud maji nektere tehotne problem lezet na zadech, ze tam maji i jedno ´kreslo´, kde nataci ozvy. Asi ty sestry, ktere jsem chytla, byly line neco takoveho zminit..nevim) No, kdyz mi oznamili, ze mam 36. tyden nastoupit na preventivni hospitalizaci, protoze cekam dvojcata, tak jsem v den nastupu odjela do Melnika a zaregistrovala se tam, naprosto jina atmosfera. Za dva dny uz jsem rodila kvuli problemum s jatry a ledvinami, a nemuzu si tuhle porodnici vynachvalit. Jak uzasne sestricky, tak doktory, primare, vsichni tak mili a vstricni, i manzel kdyz srovnaval Motol a Melnik, protoze se mnou, kdyz mu to vyslo, zasel na prohlidky, tak rikal, ze rozdil v pristupu byl obrovsky a ze je rad, ze jsem byla nakonec v Melniku. A to mel jeden z deti pocinajici zapal plic, ktery vcas podchytili, kluci se narodili ve 36 + 4 a v Melniku vse zvladli na jednicku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.