| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teď jsem volala naší doktorce (té staré) domů a říkám jí to, že zas má Elinka 39 a ona na to, že už je to moc dlouho. Ptala jsem se jí, jestli to nemůžou být zase ta mykoplazmata, protože u nich jsou ty teploty takové, že ráno skoro nic a večer vysoké a ona na to, že prý klidně můžou a jestli prý mám doma Klacid 250. Já ho mám, tak jí ho mám prý nasadit 1 tabletu po 12 hodinách.
Holky, já jsem před kolapsem. V úterý dobrala Penicilin, teď jsem jí horečku srazila, nekašle zas nějak brunátně, tak jsem se rozhodla, že počkám do večera, jak bude vypadat, jestli horečka zase poletí nahoru nebo ne.
Vždyť by to měla zase na 14 dní, u těch mykoplazmat se to musí brát déle než 10 dní, rádo se to vrací. V pondělí máme přijít na krev, že jí uděla kontrolní odběr právě na ta mykoplazmata a chlamydie.
Ještě dám vědět. Držte nám palce.~n~~n~~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.