| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,
jasně, už jsme žu vyzkoušely x-věcí, jenom jsem si říkala, že tam mrkneš, co holky píšou....

Výborné, že je Eli bez teploty - to je první a důležitý krok dopředu. Ty zeleniska - halt bohužel to je u ní "skoro trvalý" stav - takže řešit na ORL, ale to už jsi skálopevně rozhodnutá, že jdeš. Jinak si myslím, že se nevymotáte.

Ta moč - nevím samozřejmě přesně, co ti řekla dr. nebo sestra na ty výsledky, když jsi volala - ale neřekla ti, že bílkovinu má prokázanou v krvi??? Z té moče - to se dělá ten rychlotest tím papírkem, to nám dělá sestra úplně automaticky. Z krve bílkovina Bédovi nikdy nevyšla (myslím, že na bílkovinu v krvi mu krev nikdy nebrali), takže fakt nevím.....

Jinak děkuju za vysvětlením s tím CRP - já to vůbec nevěděla, kolik je vlastně "normální". Béda měl jednou úplně přesně 8 - to mu dělala ten placený rychlotest dr. na ORL vloni v dubnu, jak měl ouško (nepíchané, jenom se rozkapalo) a atb. nedostal, když ta hodnota vyšla takhle. Nikdy pak se mu to už nedělalo~d~

Béda je OK, ale prosím tě, je ve školce 2 dny. Zeptej se mě tak za měsíc nebo ještě líp za 2, jestli bude tak naprosto OK jako dneska~;)~;). Jsem tak nějaký děcko pěkně slyšela kašlat, když jsem pro něho dneska šla...ale tomu se prostě nikdy nevyhneš, to je nemožný....On je nahlášený na celodenní provoz i čtvrtek a pátek, nikdo by ho nehlídal, takže si myslím, že budou zas nějak pospojovaný....

na tu diskuzi mrknu, co ti Kili případně radí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.