| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Píšu sem poprvé, ale hodně diskuzí jsem si už přečetla. Na kocni září jsem se po 5 letech rozešla s přítelem. Máme dvě malé děti. Vztah neklapal od začátku, měla jsem velké pochybnosti. Přišlo první těhotenství, velké váhání jeslti vůbec ano, pak probrečené těhotenství. První rok s dcerou bylo vše lepší, pak rychle druhé těhotenství. Už tehdy jsem měla poznat, že něco je špatně, po cestě z porodnice jsem brečela a od té doby pořád smutno. Přítel si našel nějakou známost, nikdy nebyl doma, celý první rok s oběma dětmi pořád odjížděl na dlouhé pracovní cesty. Nakonec jsem už prostě nemohla dál a utekla. Ale ouha, úleva nepřišla. Naopak pád do strašlivé deprese, sebevražedné myšlenky. Najednou mi došlo, že na to žít sama se dvěma dětmi nemám. K dcerám cítím totální odcizení, pořád si říkám, že jsem je neměla mít. To si pak vyčítám a nenávidím se za to. Musely jsme se přestěhovat k mámě, sama nevzládám. Vyzkoušela jsem asi tři druhy AD s děsnými účinky, na nic dalšího si netroufám. Chodím do terapie, ale zatím se výslekdy neprojevují, i když terapuetka je dobrá. Vážně uvažuji o tom, jít na pár týdnů do PL, ale mám pocit, že to už bude totální prohra. Možná jste některá prožila totéž a můžete dodat naději, že bude líp. Zdá se mi, že jsem dětem zničila život, už tím zoufalým vztahem, kde byly stálé hádky a občas i násilí, a teď to jen pokračuje mou neschopností je milovat. Uff, co dál?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.