| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Marťo,
já teď chodím 2krát týdně do posilovny, je to tak na 1,5 - 2 hodiny i s chůzí na pásu nebo orbitrekem na konci cvičení. Mám činky i doma, ale teď už je moc netrápím~;) Jakmile bude hezké počasí, tak přidám jednou týdně ještě běhání s kamarádkou, to je tak 30-35 minut, i si při tom povídáme, takže to uteče jak nic.~R^
Myslím, že dvakrát týdně hodinka cvičení je minimum, lepší je tak 3-4krát týdně. Pokud bys posilovala, tak jsou vhodný odpočinkový dny, ale pokud bys třeba jezdila na rotopedu na spalování, tak to můžeš klidně každý den. Nebo ty břišní tance...taky určitě neuškodí každý den a psala jsi, že budete mít s manželem výročí, tak myslím, že když nacvičíš nějakou pěknou taneční sestavu, tak bude velmi spokojen ~t~ Cvičení je super, ale 75% všeho je strava, takže když si správně nastavíš stravu a k tomu cvičení, tak ono to půjde! Hlavně to ale chce podporu doma, teď jsem zrovna koukala na Jste to, co jíte. Paní krásně zhubla asi 15 kilo za 3 měsíce, doufám, že ji ten její aspoň pak pochválil, protože jinak se k tomu moc pozitivně nestavěl. Nevím, jestli jste to viděly, ale měla malou holčičku tak 2-3 roky a cpala do ní ze začátku to samé, co jedla ona - takže hranolky s tatarkou a podobně dobroty~e~ a v průběhu hubnutí se tedy snažila pomalu dávat holčičce částečně i zdravé jídlo, aby to pro ní prý nebyl takový šok a neublížila ji tím ~8~

Marťo, tak se do toho koukej opřít. Já musím dát tak dvě kilča dolů, tak se můžeme vzájemně podporovat. Včera jsem totiž poprvé v životě koupila kalhoty, které mě lehce tlačí, protože byly poslední. Nemohla jsem je tam nechat - za 599,- z Nextu, tmavě modré do kanclu a ve střihu a s širšími nohavicemi, jaké mám ráda, a hlavně mají zkrácenou délku, tak nemusím nic ohrnovat...jen teda trošku přes ty boky drhnou...~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.