| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak jsem tedy poctivě dočetla , děláte 7mi radost, ale já to sotva stíhám ~:-D

s čím tedy hodně souhlasím je to, že spousta nemocí má původ v psychice. Znám to na lastním těle a jako fakt nic moc, ta cesta si tohle všechno dát dohromady a nějak se k tomu opstavit nebyla zrovna krátká. Zaznělo tu, zda jsem/nejsem šťastná. Víte, , jsem po letech vážně spokojená, nevím, jestli se dá říct šťastná, to si možná každý představí pod tímhle pojmem něco jiného, ale jsem spokojená a hlavně nezažívám stresy, které vyplývají z partnerského soužití, když není zrovna takové, jak by člověk chtěl. A protože jsem ráda sama, nemám potřebu být za každou cenu v páru , tak mi tahle situace naprosto vyhovuje. Navíc já nejsem z těch, kdo by se přizpůboboval až na kost, jako jo, dřív jsem tohle dělala hodně, ale zas - z oho třeba ty nemoci, protože člověk má nějakou hranici co ještě bere ( o tom toho tady bylo napsáno hafo) a pak je sice ještě schopen se víc přizpůsobit, ale už to nedělá rád a dobrovolně, ale protože jinou cestu nemá a je vnitřně nešťastný. Podívejte se taky, kolik kolem sebe uvidítě lidí, co už na první pohled vypadají nešťastně,rezignovaně, nemocně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.