| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky...zatím se nelečím prakticky nijak.jen držím dietu.beru vic doplnku jako magnesium na ty tiky a brneni koncetin..dostávám injekce trojkombinace vitaminu B.a snazim takovej mirnej detox organismu.piju nekolikrát denne citonovou stavu s javorovým sirupem a drceným zazvorem.beru cerný uhlí.bl jsem na vysetreni mozku..to je ok,oči..s kterýma mam velký problémy...ok...ekg opakovane - ok.neuroložka mi řekla že by to mohla být borelioza..obvodacka výsmech..bežte na psychiatrii a neberte si to tak.hruza..oni nechtej o chlamidiich vubec slyset.nejdrive jsem nechapal proč.po 4 mesicním pátrání,čtení ruzných lekarskych praci na internetu,ruznych diskusí atd už chápu.ysetreni,lečba atd je velmi nákladná.kdyby pripustily že za vetšinu nemocí mužou paraziti..viry..jako jsou candida...chlamidie..borelie..meli by problém.lepší je vas odpálkovat a uzemnit antidepresivama.mám za sebou navstevu u doktora nouzy v praze.imunolog.moc jsem v nej veril a tešil.bohužel..jsem v porádku.mám asi 20ti násobne vetší protilátky na chlamidie ale má tu prej vic pacientu..a problemy nemaj.co na to rict...nic..odejit proste pryč.lečba chlamidíí tak aby se clovek relativne uplne uzdravil trvá rok..a berou se vícery antibiotika na usmrcení a vycistení tela od chlamidii.bere se mraky doplnku atd.u nás není lecebny protokol na lecbu chlamidii.takže když má clovek stestí..daji mu doxycyklin na 14 dní a sbohem.takže ted vlastne nevím co dál..mám dál brnení tela,svedení,pálení obličeje,potíže s ocima,nocni pocení,tiky,a nesnesitelnou unavu která me totálne odstavila ze života.ale jsem v porádku..mám sportovat(To delám už nekolik let),zdrave jist(to dodrzuji tak 6 let nebot navstevuji posilovnu) a nestresovat se...což dost dobře v dnesnim svete prakticky nejde.antidepresiva neberu,zkoušel jsem zoloft,cipralex..už ne.jen obcas když je mi vážne z toho vseho zle vezmu xanax.ale max.tak dvakrát do tydne pulku.takže jsem si řekl..musím proste sám.ted beru ACC long dve tablety denně.po 14 dnech začnu brát doxycyklin.pak se uvidí.samozřejme že antibiotika si musím sehnat pokoutne sám a zaplatit.zjistil jsem jak jste vic nemocný v ty naší divný zemi..daj od vas ruce pryc.a pak se diví že cloveku hrabe když jdete k doktoru s váznejma problémama..a on vám řekne-musite na psychiatrii.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.