| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice Brno - Bohunice

Musím Vám dát za pravdu.Já zde rodila po čtvrté.Po prvé v roce 90 po rizikovém těhotenstvípo dlouhodobé hospitalizaci.Po druhé v roce 95 mrtvý plod a po třetí v roce 96 opět po dlouhodobé hospitalizaci 800g holčičku.Vždy jsem byla spokojená s péčí a přístupem a vděčila jsem za záchranu mých dětí.
proto jsem se příliš nerozmýšlela a při loňském a konečně už bezproblémovém těhotenství jsem opět mířila tam,kde jsem to už znala.Přišlo to na mě v noci 5.11.,odtekla mi plodová voda.Přijímali mě ve 23.00 a tvrdili mě stejně jako vám,že nadstandart je obsazený.A to jsme tam Byli tu noc jen dvě a všechno bylo volné.Paní doktorka naznala,že vydržíme až do rána a chtěla nám dát prášek na spaní.To jsem odmítla,protože po tolika porodech jsem si byla jista,že mi bolesti za chvíli začnóu.A měla jsem pravdu v 1.00 začli bolesti.Dali mě do boxu a povolili jít do sprchy na balon.To mi dělalo dobře ,ale po hodině mě vyhnali ,že bych prý mohla být unavena.Zřejmě se nikomu nechtělo chodit se na mě dívat,jestli jsem v pořádku.Tak jsem se trápila na pokoji na baloně.Před čtvrtou sestra naznala,že už můžu tlačitpoložili mě na lůžko,in když mi tato poloha dělala tak zle až jsem se dvakrát pozvracela.Myslela jsem,že bych mohla aspoň na stoličku nebo že mi zvednou postel pod hlavou.Chyba lávky.Rodila jsem prakticky v leže a zapřít jsem se měla nohama o sestry a tlačit s pomocí rukou pod kolenami.To byl děs,protože jsem malou nemohla protlačit ven.Byla na půl cesty a já dostala akorát nadáno,že chci udusit své dítě.Když už jsem prosila,ať mi nějak pomohou,takmě nařízly,ale vůbec nesledovali jestli mám zrovna stahy,tak jsem nsi naříznutí opravdu vychutnala.Pak se mi už naštěstí podařilo malou vytlačit.Měla krátkou pupeční šňůru.O zašívání kdy do mě nacpali železa tak nešetrně,že se to rovnalo bolesti při porodu se už nebudu rozepisovat.Akorát mě udivilo,že mě tam ve 4.30 zavřeli a do 7.00 se na mě ani nepodívali.Kdybych sama nevstala,tak bych se musela počůrat.Malá byla přidušená,ale naštěstí se brzy vzpamatovala.A vrchol všeho byl,když jsem si v papírech přečetla,že jsem byla velmi nespolupracující rodička.Další perlička byla na poporodním,kdy mi mladá bezdětná sestřička tvrdila,že si mám chladit prsa,abych měla méně mléka.Málem by mi zadělala na zánět,protože já mám vždy hodně mléka.Odsávačku jsem si musela vydupat.Návštěvy na pokojích můžou být fajn hlavně pro ty ,co nemohou chodit.Ale mě bylo také trapné,že většina z nich byla netaktní a já při své 14-ti denní hospitalizaci předvedla svá prsa několika kompletním rodinám.Jedinné,co zůstalo v této porodnici dobré jsou pani doktorky a sestřičky na novorozeneckém oddělenní pod vedením pani doktorky Muchové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.