| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky,
tak já jsem takový debil, že jsem podědila dokonale vycvičeného chlapa. Manželka budovala kariéru - Babák při práci vyzvedával dítě ze školky, obstarával nákupy, uklízel. Jen na zahradě prý pomohl jen občas a z donucení.
Já u malého dítěte tedy kariéru budovat nechtěla, ráda jsem využila situaci, kdy chlap naprosto bez problémů uživí rodinu.
Přesto ze začátku doma sám od sebe pomáhal - i umyl okna. Jako, že mu přišlo špinavé, šel na nic se neptal a umyl ho.
Já jsem takový pečovací blbec, hodně uchyl na pořádek, jak trochu odrostlo dítě, nemám s tím problém.
Letos jsem na podzim 6 týdnů ležela s kotníkem. Těch 6 týdnů jsem sotva došla na záchod. Malou odvezl k našim, jezdil za ní, bral si jí na víkendy a staral se - chodili do hospody, když vařil špagety, tak 5x volal ~t~
Ovšem doma, starost o mě - volal několikrát denně co má přivézt a jestli něco nepotřebuju. Ale málem jsem doma shnila. Na jakýkoli úklid nesáhl celých 6 týdnů ~o~~o~ Já blbec, takhle jsem si ho zkazila sama ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.