| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holciny:),

nejak nestiham, ted pres vikend jsme meli u nas velikonoce~;), v sobotu do pulnoci v kostele, vcera grilovani u svagrovky:-).
V pondeli jsme swe vraceli z Cech a od te doby jsem v jednom kole. Tchyni neni dobre, spala u nas, panicke stavy, uzkost, do toho prechod, nikdo z nas nespal, rano v pet vstavat do prace, tak jsem se nasrala a jela s ni jeste jednou k jejimu dr., abych s tim neco udelal...ze ji nemuzeme mit doma, uz i deti nemohly a to bylo to posledni. Jako ja i on ji poslal do lecebny, ze uz to nenmuzeme zvladnout ambulantne. Takze ja byla do 2 v noci na ceste, museli jsme odvezt deti tchanovi, aby jsme mohli jit do prace. A predstavte si, druhy den jedu za ni a po ceste mi vola tchan, ze ji volala a ona uz sedi v taxiku a jede domu...ona zdrhla! Ani nam nedala vedet, ja jsem nas...a az na pudu, byla jsem rada, ze s odrenou hubou jsem zvladla chodit na ranni, vozila deti vsude mozne po kamoskach, aby mi je aspon chvilku nekdo pohlidal ( V. byl domam sam, ale J. s nim byt sama doma nemuze), vedlejsak ujsem uplne odrekla, tak doufam, ze o nej neprijdu~q~. Ted to beru tak, ze jsem udelala maximum a ona si pomoct nechce, tak na ni s..u. To bylo jen ve zkratce, mezitim jinejch sto veci, co provadela..... Fakt tyden na hov.o. Jsem sprosta jak dlazdic...sorry~f~, ale kdyz si to vsechno predstavim, tak se mi zvedne tlak~o~.

Jinak je u nas zima~l~.
Mejste se ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.