| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,

myslím, že se školkou jsi měla vysloveně pech. já mohu vřele doporučit tuto školku, mají teď i jeste, jen tedy z Pankráce to není za rohem http://www.profamily.cz/. Jsou naprosto úžasní. Chodily nám tam obě dcerym hladové se nevracely, děti tam všichni milují, otvírací doba pro pracující matky ideální. A dokonce děti ve školce i vychovávání, holky umí pomáhat mladší, automaticky to tam tak měli nastaveno, že starší pomůžou mladším, smíšené třídy ... že se mají kamarádit se všema, prostě spoustu věcí jim vštípili, což já bych doma pouze se 2 holkama ani nemohla.

Jinak já měla obě holky od 1,5 roku v jeslích, a od 2,5 let byly ve školce, teď jim je 9 a 7 a jsou z nich naprosto pohodový, normální děti, milují kolektiv, ale i nás doma! Takže asi tak.

Pokud bys chtěla bližší info, napiš sem mail, odpovím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.