Co mu brání, aby si jídlo do práce donesl z domova??? A to, jestli dceři dáš bonbony, pokud se ve večeři jen ponípe, je jen a pouze tvoje věc. IMHO je pak nejlepší ty bonbony doma vůbec nemít. Taky nemusíš vyvářet nic složitýho, a stejně tak to nemusí bejt pokaždý čerstvě vařený.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.