| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám tedy mám bráchu, i když o dost let mladšího, takže jsme vyrůstali skoro jako jedináčci. Jedináček je naše dcera, bohužel, halt příroda to tak chtěla~d~.
Nemyslím si, že by jako dítě byla o něco ochuzená. Dětí kolem sebe měla vždycky dost a být jedináček jí vadilo spíš ve srovnání s okolím. " Všechny moje kamarádky mají brášku nebo ségru, proč já ne?"
Znám hodně dospělých, co se téměř vůbec nestýkají se svými sourozenci. Např. můj manžel. Oni nejsou ani rozhádaní, jenom prostě nemají tu potřebu. Jsou 4 a vzájemně se nestýkají. Nikdo s nikým. Maximálně tak jednou za rok na narozeninách tchýně. Když se sejdou, tak spolu vzájemně vycházejí naprosto v pohodě, ale jakmile za sebou zavřou dveře, tak na sebe zapomenou. Moc to nechápu. Manželův nejlepší kámoš je asi ze 7 nebo 8 dětí a stýká se s jedním z nich. O ostatních ani neví. Znám sourozence, co bydlí v jedné vesnici a sotva se pozdraví, když se potkají na ulici. Ale někde to zase funguje skvěle. Ale sourozenec není žádná záruka, že člověk nezůstane sám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.