| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dodělala bych nejdřív školu ať nejsi pak jedna z těch, co brečí, že nemá vůbec peníze a s nedodělaným vzděláním je bez šance na slušnou práci. A jestli se na miminko cítíš, tak proč potom ne.

Můj názor je takový, že některé mladé maminky jsou na to zralé a některé jsou ještě děti pořizující si děti. Mám takové případy okolo, nedošlo jim, co to až tak znamená mít dítě a chce se jim chodit po diskotékách, užívat zábavu svých vrstevníků a děti mají pořád u babiček nebo kdesi. Je fakt, že nezralé matky jsou i ve starších kategoriích, jen ta šance, že budou mezi osmnáctkami je poněkud větší. Já bych ten případ teda 100% byla ~:-D

Taky mi teda někdy připadá, ale to nechci zobecňovat, že hodně mladé maminky bez životních zkušeností, nadhled atd se mnohem víc nechají znejistět, poslouchají rady babiček, nesnaží se moc zjišťovat nějaké nové poznatky atak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.