| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak jsem již psala v té době jsem měla stavebko na kterém jsem měla nemalé peníze, to mě vyrozumělo o splacení závazku,tak jsem spoléhala,že se peníze ztrhli z toho mého mladistvé spoření od rodičů:-)po té mi přišlo od exekutora že věc je řádně zaplacenáa ukončená nejednalo se o poslední částku ale částku celého dluhu!navíc peníze který někdo poslal poslal na učet exekutora,který následovně pracuje tak,že peníze odesílá tomu cetelemu ten tam poslal za mě peníze a to částku o 6500 více než byla dlužná částka,nedal mi sedm let vědět o tom,že je tam nějaký přeplatek,když jsem dnes volala na cetelm,řekli mi že já vuči nim nic nemám.....že muj dluh je splacený a mám tam na své jméno ještě přeplatek 6 a pul tis......když se tohle vše řešilo bylo mi 19 a měla malé miminko čerstvě narozené když mi dopis s rozhodnutím soudu o zaplacení celé částky přišel ještě sem si říkala,zaplat pán buh že mám to spoření,mě to totiř spoření napsalo dopis ve znění tipu že dluh byl řádně splacen oni mě totiž prej o tom taky museli vyrozumět jelikož jim tam taky přišel návrh na exekuci ale den před ní se to zaplatilo...tak mi to tvrdila i paní na pyramidě.....myslím,že vy mě považujete spíš za někoho kdo veděl o tom,že za něj někdo poslal peníze a zaplatil za mě dluh 19tis?to opravdu ne!To bych tedy nečekala....hlavně peníze které za dluhy posíláte jdou prej vždy na učet exekutora!ten pak nakládá dále!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.