| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky děkuji moc moc za diskuzi!!!

Opravdu si nemyslím, že je to bezpečná hračka (na rozdíl od přítele, který tvrdí, že nikotin nebezpečný není a nic mu neudělá), proto se snažím získat maximum informací, abych mohla příteli vysvětlit co, to opravdu může způsobit a tím ho přimět k zodpovědnosti.
Opravdu už mě unavuje hlídat jestli za sebou zavřel dveře od koupelny, jestli si uklidil cigaretu, pinzetu, ibalgin... Občas mám pocit, že to dělá úmyslně - ovšem netuším čím toho chce dosáhnout.
Malého miluje, takže si opravdu myslím, že je to z jeho strany opravdu jen zanedbání a neúmyslné, ale je to pro mě strašné najít ho s něčím strááášně zajímavým v puse.

Má tu cigaretu, kde musí stisknout tlačítko - protože přítel kouří před ním, umí to stisknout (syn). Takže bych se vůbec nedivila, kdyby se mu podařilo i potáhnout. Včera jsem an to přišla tak, že zakašlal a když jsem přišla do pokoje měl cigaretu v puse.
Sílu kouří většinou mezi 18-24mg - takže silné a nebezpečné...
Přítel dostal poslední varování - ještě jednou se něco podobného stane a cigareta letí z okna.

A ano i příteli e-liquid z cigarety vytéká. Nehledě na to, že náústek jde z cigarety snadno sejmout a pak už je jen nádobka na e-liquid (snad mě chápete).

Děkuji za rozsáhlou diskuzi k tomuto tématu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.