| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak tady je odpoved jednoducha, reseni slozite. Proste si musis najit kadernici, ktera ti sedne a doufat, ze casem se nezmeni, nezacne to flakat, nebo se neodstehuje pres pul sveta (jak se to stalo me). Dneska uz mnoho kadernic nema zadny ucnak a ucily se pidlat na nejakem kurzu. Ovsem ani vzdelani neni tak dulezite, protoze toto je povolani, na ktere musi mit clovek talent (videt co komu slusi) a zrucnost (ktera mu umozni to provest). Bud to ma a nekdo ho nauci (ve skole ci v kurzu) ho vyuzivat, nebo ho nema a pak z nej nidky nebude nic nez prumerna kadernice, ktera si pizla ty svoje naucene postupy. A na cem uz vubec nezalezi, kde ta kadernice pracuje. Je tam jista pravdepodobnost, ze v luxusnim salonu, kde platis tisice, te upravi hezky, ale rozhodne to neni pravidlo, ja jednou chtela velkou zmenu a za 2.700 jsem poridila to same jako u vesnicke kadernice za 3 stovky. Ted uz bych bez doporuceni nikam nesla. Moc se mis styska po jedne velice drahe kadernici co odjela na staz do GB, u ni to sice stalo, ale kdyz se zeptala, jestli chci ostrihat tak, aby se mi vlasy vlnily, tak jsem si myslela, ze je blazen, jelikoz jsem typickou majitelkou jemne rovne slamy. A ejhle, ona to dokazala, nekolik mesicu jsem si vlasy nemusela vubec upravovat. Tak za takovouhle zaplatim rada, ale jinak nikam bez doporuceni nevlezu a jsem stale ve fazi hledani, protoze mi od te doby nikdo takhle nesedl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.