| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ajaj.. taky jsem takova zarlivka. Pokud by slo pouze o pritele, tak bych to asi sama brala jako zkousku vztahu. Bud me miluje, a vydrzi to toho pul roku, nebo to pujde behem pul roku do kytek a ja bych aspon vedela jak na tom jsem bez zbytecnyho natahovani.
Pokud by slo ovsem o manzele... vrrrr.. byla bych schopna zorganizovat akci primo umernou nejake prisne tajne akci FBI :D :D :D
kduybych mela opravdu podezreni.
Jen doufam,ze se do teto faze podezreni s manzelem nikdy nedostanu. Verim mu 100%, ale kdyby to nekde podelal, tak je mi ho uz ted chudaka lito :D :D :D
Drz se, pul rok si uzij jak nejlip muzes!!!
A nemej vycitky z toho zes lezla do mobilu,no tak co... duveruj,ale proveruj :)
Moje kamaradka celou dobu manzelovi nelezla do mobilu... az kdyz bylo synovi 10mesicu. Mela nejake podezreni. A co se nedozvedela :)))) CHlapek si daval randicka temer kazdej den s lehkyma holkama...! (doslova a do pismene slo o placeny sex), psal sms jejim kamaradkam atd. Sli okamzite od sebe.
My mame zase system,ze bezne pouzivame vse dohromady.. kdyz bych zjistila,ze si manzel zacina neco zamykat a mazat, tak bych OKAMZITE mela podezreni :D
A pokud te orpavdu tak moc trapi vycitky, tak mu to rekni. A mas to. ASpon zjistis jeho reakci...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.