| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím říct, že smekám před každým, kdo oplývá touto duševní silou a takovou moudrostí... Já to takhle neumím. Asi to chce čas. Jak jsem psala, s tou mou žárlivostí je to sice špatné, ale čím jsem starší, tím je to lepší. Když si vzpomenu, co jsem dělala klukovi za tyjátr před pár lety, tak se stydím ještě dnes... Uvidíme, co bude. Na nějaký odjezd na "zkušenou" do zahraničí jsem se chystala už před tím, než jsme zjistili, že spolu vlastně chodíme. Známe se už pár let, jsme ze stejného městečka, takže by se dalo říct, že z přátelství vyplynul vztah. Teď jsem 14 dní doma, předtím jsem byla už měsíc pryč a bylo to pro něj těžší než jsem myslela. I společní známí říkali, že tu chodil jak tělo bez duše. No tož ve mě začalo cosik hlodat, že ještě aby se tu motala nějaká rádoby vendulka utěšitelka... Jinak děkuji všem moc za názory, v některých se vidím, v některých méně, ale je to fajn a ještě jednou díky. Jsem jaksi klidnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.