| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a žádnou situaci jsem nevyužila,.....peníze chybí jen a jen exekutovi .....a to že on poslala nesmyslné částky přeházeně atd....není muj problém on je proti tomu pojištěný.....každý za svoje chyby pykáme...tak proč né právě on?Já žádnou chybu nikde neudělala....jen sem žila v domění,že mám uhrazené dluhy které si před sedmi lety strhli z modré pyramidy.....bylo mě 19 let a opravdu jsem nezkoumala dopodrobna stačilo mi usnesení o ukončení.....navíc o dluhu veděl i opravdový dlužník,kterému jsem ze své dobré vule v pozici kamarádky podepsala mobil na splátky.....takže asi tak....navíc právníkovi jsem nedala ještě ani korunu.....tento případ si vezme rád a chce mi pomoc.....na tom není nic špatného před sedmi lety jsem peníze na opyramidě měla bylo tam přez 100tis a te´d mám dvě malé děti a mám pykat za chybu exekutora?Však je to jeho chyba on se podepsal pod usnesení o tom konci....a on je ten kdo poslala špatnou částku někoho jiného na učet oprávněnému!Já neudělala nic o nic sem se neobohatila....teď mám co pozastavený byt za milion a pul z ostudy kabát deně jen volám provolávám plno peněz nebmužu byt prodat nemužu nic......a za čí chybu?Mou????:-)To si tedy nemyslím~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.