| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě ale vyrozuměl o konci exekutor....a v 19ti letech sem to tak prostě brala.....ono když ti přijde dopis se zeleným pruhem pod ním podepsaný ex.že vše je zaplacené ukončené a tím pádem v pořádku tak s tím taky pošítáš a nečekáš,že za 7 let si ex.vzpomene že se někde stala,chyba....to ěm jako nepřijde normální.....mě je jedno už to že se to neztrhlo kdyby mi to dali vědět třeba za měsíc že je nějaká chyba někde tak je mi to jedno jdu a zaplatím...ale 7 let je dlouhá doba na uvědomění si,že někdo někde udělal chybu a já za to mám platit 30tis????však sem za nic taky nemohla.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.