| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice

Ráda bych doporucila těm, kteří se rozhodují, ve které nemocnici rodit, porodnici v Litomyšli. Mé zkušenosti byly od samotného začátku pouze pozitivní. Sama jsem nemocnici navštívila měsíc pře porodem a perzovál mi velmi ochotně vše ukázal a vysvětlil. Přístup sestřiček a lékařů včetně nádherných, nových a moderních prostor mě příjemně překvapil.
Také samotný porod probíhal v mém případě dobře za neustálého dozoru sestřiček a lékařů. Rodila jsem na porodním lůžku a využila jsem možnosti epidurální analgezie, která v Litomyšli patří k nadstandardním službám. Je to poměrně drahá záležizost a její provedení je omezeno různými okolnostmi. Analgetikum zavádějí lékaři z oddělení ARO. Může nastat případ, kdy se lékař z nějakého vážného důvodu nemůže dostavit a zavedení epidurálu není možné. K lokálnímu znecitlivení se váží i další rizika, na která jsem byla upozorněna. Přesto jsem této možnosti využila, protože velmi spatně snáším bolest a byla jsem se svou volbou velmi spokojená. Účinnost znecitlivení byla v mém případě 3 hodiny, kdy jsem kontrakce a bolest cítila velmi slabě. Samotný porod proběhl už bez umrtvení, abych mohla lépe cítit stahy a dobře spolupracovat při porodu. Po porodu jsem dostala další dávku analgetika a tak i následné šití probíhalo bez větších bolestí. Jsem přesvědčena, že v budoucnosti, kdy možnost lokálního znecitlivení bude více využívána, bude její aplikace jednodušší.
Vybavení nemocnice, standardních pokojů, společných místností i nadstandardních pokojů (lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, televize, atd.) je nové a velmi pohodlné. Také přístup sestřiček, lékařů a dalšího personálu je velmi pozorný a vstřícný. Opravdu vás potěší, když se za vámi sestřička několikrát za den podívá a zeptá se, zda je vše v pořádku a zda něco nepotřebujete. Proto bych velmi ráda poděkovala všem sestřičkám a lékařům, speciálně panu primaři Hroudnému, panu doktorovi Machovi a Jozsovi za jejich ochotu a přístup k pacientům. Díky nim budu na narození své dcery Emmy velmi ráda vzpomínat.
Zita a Emma Stodolová

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.