| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj Marti, ja vam obema strasne drzim palce, ale jsem presvedcena, ze to bude dobre. Vim, ted s odstupem se to vsechno hodnoti jinak, ale kdyz clovek proziva problem, tak je do nej naprosto ponoren a nevidi vychodiska. Jsem take takova.

Ja jsem se snazila v tehotenstvi upenlive myslet na to ze bude vse OK, ale take se mi do hlavy loudily myslenky co kdyz ne. Ve druhem mesici jsem zacla krvacet (to byl naprosty sok) a uz jsem temer vzdala nadeji, ze cekam miminko. Ono se me ale drzelo :-) a tak jsme spolu pokracovali. Doktor me desil, ze to je konec. Vubec mi nerekl,ze se vyjimecne muze dostavit menstruace. Pry se to nestava. Pak kdyz jsem se po tom zacala pidit, tak jsem zjistila, ze jenom z meho okoli se to takhle stalo dvoum kamaradkam. Pak doktor strasil, ze mam obracenou delohu. Ja hned vystrasena letela k internetu a tam jsem se docetla, ze je to normalni a ma to vliv maximalne na otehotneni. Pak mi asi od tricateho tydne doktor porad rikal, ze je miminko dost sestouple, ze mam byt silene opatrna. Ja jsem se snazila, ale jsem neposeda a tak jsem porad neco delala, litala, vytirala atd. Ve 36 mi v porodnici na kontrole dali nejake prasky, ze pry je miminko uz uz na ceste. Ja jsem to nebrala, psali na letaku, ze muze dojit k oslabeni svalu u miminka. Pak pry ze mam lezet, to me trosku zblbli, tak jsem polehavala. Porad me desili, ze muzu rodit kazdym dnem atd atd. Proste mi takhle pokazli krasne si uzit posledni mesic tehotenstvi. Malej se narodil dva dny po terminu a bylo to ryhli, cca 3hodinky. Vsechno krasne klaplo. Pak kdyz se narodil, tak me zase desili, ze ma zloutenku (nikdo mi nerekl, ze to ma snad kazde treti miminko), pak mel ten zmineny tres nozicek, pak pry je drazdivejsi a tuzzsi a hned pry na neuro, potom se nam bohuzel objevila moc oskliva vyrazka. Nakonec se z toho vyloupnul atop. ekzem (bohuzel na tvarich a hodne mokvave). A hned na kozni, ze pry kortikoidy. Tam byla nastesti moc fajn lekarka, kterou musim moc a moc pochvalit za jeji uzasny a citlivy pristup. Uklidnila me, venovala se nam, vsechno vysvetlila a kortikoidy zatim nedala. Takhle by se mel chovat kazdy. Ale oni desi, nic nevysvetli, podotykaji i bezvyznamne veci, ktere jen cloveka znervozni.

Neboj se, ja maleho take dost zkoumam, to je pry normalni. Casto me dokonce posedne jakysi des, co kdyz ..... a nebo ..... . Zkoumam to pitvam a pak to za nejakou dobu prejde. Byla bych ale vic v klidu, kdyby mi k tomu lekari nedavali tolik podnetu a spis me povzbudili.

Drz se a ono vsechno bude fajn. L.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.