| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, já vím, já jsem ten let na Gran Canarii přežila v pohodě před cca 10 lety, jen mi spadl kámen ze srdce když jsme uviděli po hodinách letu první lodičku. Strach z létání mám takový zvláštní- když jsme naposled byli na Rhodosu, tak tenkrát v té době spadlo to kyperské letadlo s dětmi a vzhledem k tomu, jak moc se to řešilo na Rhodosu, jak to tam rozebírali delegáti... člověče nějak jsem získala strach z letu letadlem - fakt jsem si ty poslední dny na dovolené ani neužívala - jen jsem řešila furt, že budeme muset letadlem domů ~8~ Hrůza bylo už jen šacování věcí na letišti na Rhodosu, a pak nám u vstupu do letadla rozdávali noviny s titulky na přední straně o pádu kyperského letadla ~8~ Mělas vidět ten děs v očích lidí - v letadle bylo hrobové ticho a když jsme se dostali do turublencí, tak fakt napětí by se dalo krájet.
A jinak vloni jsem se málem utopila při záchraně dcerky a mám asi fóbii z hluboké vody, která se tímto rozvinula, takže teď momentálně bojuju s tím, jestli povolím holkám koupání na přírodních pískovnách ~8~ ale tohle budu muset překonat, to vím.
Takže já se raději s letadlem rozflákám o tvrdou zem než představa přežívání v nějaké vzduchové kapse v oceánu ~f~ ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.