| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a to tam ten kočár jako vzpíráš sama? Tak to jsi borka! Smekám před tebou!!

Upřímně - já vzpírala kočár i s dítětem sama do 3.p bez výtahu (bydleli jsme tam do 1,5 roku věku synka), když kočárek nešlo nechat nikde. Jednoznačně jsem zavrhla všechny čtyřkolky - páč bych je sama nezvedla - mají jinak těžiště a jsou prostě těžké. Měla jsem na první měsíc půjčený 4kolový Deltim a byla to síla - musela jsem ho nosit na 2x - nejprve podvozek a pak korbu s dítětem, jednak to byla dost pruda, jednak jsem byla splavená jak kůň a synek nahoře uřvaný a spocený, než jsem snesla podvozek a vrátila se pro něj. Komplet byl těžký jako kr*va.

Nakonec jsem tedy vybrala Jané slalom trojkombinaci (verzi 2004)- a odjezdila výhradně s ním celé 3 roky. Nepotřebovala jsem už k němu žádné golfky ani další kočár.
Komplet hlubokáč vážil 13kg, sporťák 8 nebo 8,5 kg - což byl tehdy nejlehčí možný kočárek na trhu, který splňoval parametry, které jsem potřebovala - tedy maximálně pohodlný pro dítě a lehký, snadno ovladatelný a skládací pro mne.

Synek je narozený v září, tudíž v hlubokém strávil celou zimu a pohoda - vešel se (nebyl tedy nijak tlustý, ale byl dlouhý) - do sporťáku jsme přecházeli v květnu, to mu tedy tehdy bylo 8 měs., klidně by ale v hlubokáči mohl ještě pobýt - už ho to v něm ale nebavilo - chtěl se koukat po okolí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.