| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V pátek jsem dělala v Albertu velký nákup a dostala poměrně hodně kartiček zvířat. Dcera měla obrovskou radost, protože tam našla svoje oblíbené papoušky hned třikrát, ale kartičky příšerně páchnou jakoby po plynu. Včera si s nimi hrála a já lítala po baráku a očuchávala, jestli nám tady někde neuniká plyn. Cítila to i moje máma a starší dcera. Nakonec jsme přišly na to, že tak šíleně smrdí ty kartičky.

Do rána se dcera šíleně osypala. Na stehnech úplné lívance, bříško, záda, lýtka, ruce - hrozně to svědí. Dala jsem jí Xyzal a namazala jí to Fenistilem. Volala jsem doktorce, prý je to alergie, máme se přijít zítra ukázat. Teď mi hlodá v hlavě, na co by tak příšerně mohla reagovat a napadají mě i ty kartičky (nevylučuju ještě prací prášek, páteční mističku malin z Lídlu a jarní sluníčko - ale to by měla snad osypané jen ručičky, co jí koukají nebo ne???)

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte doma tyto kartičky, jestli ty vaše taky tak smrdí. Děkuju za příspěvky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.