| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já zase nesnáším, že se vyrábí věci tak, aby nevydržely. Něco si koupím a pak už se o to musím starat, věnovat tomu spoustu času na údržbě, reklamacích, výměnách, stížnostech. Mě to nebaví, nechci aby si mě hloupý věci takhle otročily.
Mám nový boty, čtyři měsíce, značkový právě proto, že nechci kupovat levný, chtěla sem něco kvalitního. A teď se rozpáraly na špičce, to znamená že sou úplně k ničemu. Musím se teda zabývat výměnou, reklamací a přemýšlet, co budu nosit do té doby, než se tohle vyřeší, případně si koupit nový šunty, u kterých nastane za chvíli stejný problém.
To stejný s reprákama. Mám je půl roku, kupovala sem "kvalitní", velký, s tím, že je budu mít na dlouho. Po půl roce přeskakuje zvuk, v jednom repráku chvílema nejede. Takže je musím vzít, odnýst do servisu, nebo u výrobce uplatňovat reklamaci. Jenomže já nemám auto, těžko ty bedny budu někam tahat. A už mám o problém navíc.
Já si klidně i za tu kvalitu připlatím, jenomže jak vidím, všecko je nanic. Přeju si, aby mě věci neobtěžovaly tím, že nefungují jak mají. Už si nechci koupit mikinu, ke které za tři měsíce musím kupovat odstraňovač žmolků ~a~
Jsem taky nespokojený spotřebitel. Zatímco lítáme do vesmíru a dobýváme mořský hlubiny, nikdo není schopný vyrobit boty, který by vydržely několik let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.