| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No mně tedy přijde, že je zázrak, pokud se někde sejdou alespoň dvě děti, aby si na tom plácku mohly zakopat ~d~. A těch plácků také není extra moc....no a hokej na ledě? Letos jsme na rybníku potkaly jen pár dospělých mužů a jinak samé holky ~d~.

Ono je to svým způsobem jednodušší přihlásit dítě do kroužku a mít vše hezky pravidelné a nalajnované, není třeba s nikým se domlouvat nebo doufat, že člověk někoho do hry potká, není třeba čekat na mrazy a ještě v tu dobu nemuset dohlížet, navíc s nadějí, že zrovna to moje dítko bude skrytý talent, který někdo "povolaný" objeví....A navíc ne každý rodič sdílí nadšení svého dítěte, takže je fajn, že se to dá přehodit na někoho jiného ~;). A to nemyslím nijak zle, já to beru jako běžnou součást současnosti...a jak jsem psala, je mi i líto, že ty moje děti se na žádné závodění nechytly, takže si to tímto způsobem "ulehčit" nemůžu ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.