| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zavazadlo do letadla - nějaký batoh (kam se mu vejde popřípadě notebook pokud si ho bere s sebou) a náhradní spodní prádlo (kdyby se mu ztratilo resp. v první chvíli nenašlo hlavní zavazadlo), to zavazadlo do letadla - pokud nemáte kufr tak stačí i větší cestovní taška (dělají se i s kolečky a tím výsuvným madlem, ale stačí i bez - dle toho jak chceš investovat), je dobré to na letišti nechat zabalit do té smršťovací folie (stovku to stojí), pak se to neodere při manipulaci.
Do Anglie - záleží kam jedou, ale jestli budou dělat někde na farmě, tak rozhodně holinky, nebo aspoň pevné pohorky kterých mu nebude líto, pracovní oblečení, no a pak standardně co nosí, na co je zvyklý, tam se nosí nejrůznější módní i "módní" kreace :-). Hlavně mít možnost více vrstev, ten vlhký vzduch prostě působí jinak, ačkoli teplota je třeba stejná jako tady. Jo a ať se nelekne, až mu odpovědí že bude zítra třeba 80stupňů - měří ve Fahrenheitech, i v TV předpovědi to je.
Jídlo záleží jak moc je náročný strávník, já třeba nejsem a v UK jsem se najedla naprosto skvěle a chutnalo mi skoro všechno (až na Marmite a Mint jelly), můj manžel třeba vzpomíná na otřesný zážitek s minced pie (koláček co vypadá jako sladký ale je v něm mleté maso), no mě to chutnalo taky :-), i ty octové brambůrky (pravda asi až napotřetí, ale jedla jsem je), jejich chleba je jako toustový, klasický žitný nenajde, a teda ten toustový je jako pěna, sní třeba 5-6 plátků/sendvičů než se nají pokud není na to odsud zvyklý.
V koupelně se mu budou ne/líbit dva kohoutky na umyvadle, rozsvěcení zatáhnutím za šňůrku a tak trochu jiným "dizajnem" vybavení a krytin :-), s přezůvkama tam bude patrně za exota (domácnosti které jsem poznala přezůvky nepraktikovaly), nicméně mě to vyhovovalo a nosila jsem je, nechali mě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.