| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, máme děti - skoro 10 kluk, holčiku 5 a 2 měsíce a kluka skoro 2, kluci jsou od sebe bez 4 dnů 8let.
Já třetí také chtěla, manželovi letos bude 41, mě je 31, protože dcerka má ADHD a byla hrozně náročné miminko a i dítě do třech, prostě masakr, tak jsem to chtěla odložit na mých 35 a najednou jsem byla v tom. Prvně to bylo hrozné, protože prvně jsem se smiřovala s tím, že třetí je odloženo a najednou jsem otěhotněla.. a musela řešit, co bude, jestli to vůbec fyzicky, psychicky dám.
Ale jsem proti potratům a tak jsme si malého nechali. Teď jsem strašně šťastná, ač je taky dost náročný, není hyperaktivní, ale jen hooodně aktivní a akční, děti jsou dost nemocné, všichni tři mají sníženou imunitu, dva mladší k tomu mají ještě hodně špatné zoubky a dost s tím máme trápení, tak jsme všichni šťastný, že ho máme.

Je to náš poklad, je neskutečně citlivý a všímavý, velký parťák se ségrou, děcka se vůbec nehaštěří.. a ty dva roky uběhly, tak rychle, že to ani není možné. Takže už se s nimi zase dá podnikat a je to pohodička.

Dokonce mi přijde, že tu třetí MD a RD si užívám tak nějak nejvíc, vážím si toho, že mám čas na všechny tři, dělat s nimi, co mají rádi a asi je to i tím, že mám kamarádku taky se třemi, jejíž nejmladší je o 4m mladší než náš a tak dost podnikáme spolu, když máme dopoledne starší děti ve škole a školce.

byt máme 3+1 předělaný na 4+1 - zatím jeden dětský pokoj a jednu pracovnu - která časem, až děti budou chtít od sebe bude druhý děcák, ale doví, kdy k tomu vůbec dojde. V pracovně mají děti i hračky jako dřevěné vláčkodráhy a lego, takové to co se staví po zemi. byt není nijak veliký, mě to ale stačí, manžel by rád do baráčku. Děti jsou ale spokojené a jsou tak nějak pospolu, i když mají možnost být každý v jedné místnosti, stejně většinou skončí všichni ve stejné a spolu.

Za mě, já bych už neměnila.. já řeším spíš, jestli si vzít pak nějaký zkrácený úvazek, aby děti nebyly od nevidím do nevidím ve školce... sice bych přišla o peníze a taky jich nemáme na zbyt, ale zase si říkám peníze byly, a budou a děti jsou malé jen jednou a já si je chci užít, na nejstarším vidím, jak stráášně rychle rostou a dospívají a já to nechci propást.

Jo ještě dokud jsme neměli nejmladšího (já chtěla dycky tři, jsem taky ze třech), tak mi pořád přišlo, že mi něco chybí - měla jsem dny jako ty, kdy jsem si říkala, že sem blbá, že mám dvě zdravé děti, holku a kluka, tak proč třetí, už jsou odrostlý, půjdu do práce.. budeme se mít líp.. a tak ale co máme malého, tak mi přijde že jsme kompletní, jsem tak nějak vyrovnanější, nic mi nechybí, spokojenější a myslím, že to tak vnímají i ostatní členové rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.