| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja si teda jeste myslim, ze je to taky otazkou nejake podpory sirsi rodiny.... Podle me by mel clovek myslet i sam na sebe, nejenom se obetovat detem.

Pokud ma clovek treba aspon jedenkrat za mesic moznost soupnout ty starsi k babicce, dedeckovi, nebo o prazdninach na tyden, tak je to taky o necem jinem.

Jinak mi prijde, ze nejvic nestihaji prave ty maminky co maji za zadkem dve babicky :-).

Mne na tech trech detech desi jedna vec a to jsou takove ty "bezne nemoci" doba stravena doma..... Protoze, kdyz onemocni jedno, tak to chytne druhe, pak matka i otec :-). Kdyz clovek nema hlidani, tak je to teda fakt na budku, teda z meho pohledu. Z sesti tydnu stravenych doma kvuli nestovicim, obe deti mely dost blby prubeh se budu asi lecit jeste dlouho :-). A tyhle zoufale tydny "cumeni" doma klidneni zdrcenych deti zavrenych v panelaku by mi neozivil asi ani nejhezci usmev maleho mimina :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.