| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky dik. Mala je fakt roztomila a musim rict, ze si toho materstvi tak nejak vic vazim, i kdyz teda depky, ze jsem jen otrokem mam, ale tim, ze nestiham, tak nad tim zase nemam tak cas premyslet a mam se komu vykecat, pac ostatni holky tady jsou na tom uplne stejne.

No ono se to v CR taky zacina pekne s.... Minule leto jsem z toho byla pekne zklamana. Navic i lidi mi prisli nejaky vic arogantni. Bud je to tim, ze je to jina generace nebo tim, ze v CR uz se hodne zacinaji prosazovat ostre lokty a odvykla jsem si tomu. Taky v Praze byly vsude ruske napisy, uz ne jenom v Karlovych Varech, na hristi, sidlisti v metru. Jsem si ani nepripadala jako v CR. V podstate uz nevidim moc rozdil, akorat snad v moznostech uplatneni, kdybych sla pracovat, ale to je zase podle toho co si clovek vybere.

Jinak vyber v obchodech je tu vetsi co se tyce jidla, bohuzel 90% je geneticky upraveno, organicke taky, ty maji uz toxiny zabudovane v genech aby to nic nezralo a nemuselo se to hnojit, takze i v blby formule je soja a canola. Tak nejak jsem zoufala, ze nevim co je vetsi a mensi svinstvo a cim ty svoje deti mam vlastne krmit. V Praze zase obchodaky des. V byvalem Tesco na Narodni hrali ruske disco, na vesakach visely Cherokee hadry za tezky prachy, jako by to byl Versace, no nevim. Pohar v ovocence uz taky nebyl co byval a v tom plastovym kelimku to bylo taky nic moc. Uz je to asi vsude stejny, takze mozna uz je to tady pro me snesitelnejsi, clovek si asi nevybere.

Jo jinak mam 2 cisticky vzduchu a rozhodne Toronto je zaprasenejsi uvnitr v dome vic nez v prazskem panelaku, a taky jsem se docetla ze St. Joseph health centre byl 12x horsi v prumeru kvality pece a vybaveni a byla to 2 nejhorsi nemocnice v GTA, Ontariu nebo kanade, to uz nevim. I kdyz musim rict, ze ja ted mela peci asi ze vsech tehotenstvi a porodu nejlepsi. A doktor mi potvrdil, ze voda pritahuje spinu, prach, zvysuje vyskyt astma, alergii a respiracnich chorob, takze tim, ze mame jezero Ontario pred cumakem se potvrdilo to, ze tu neco je, co nas furt dela vsechny nemocny a chytame zapaly plic a zachvaty podobny cernymu kasli a neni to tedy jenom nejaka hypochondricka vsugerace :-).

Mejte se vsichni krasne a uzivejte si slunicka :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.