| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kytko, já tě chápu...

naše děti chodily (malá ještě chodí) do AJ školky, starší chodí do mezinárodní školy...
není to jen o AJ, ale kromě toho, že prostě AJ mluví jako děti z vícejazyčných rodin, tak ve školce je na jednu p. učitelku 4-5 dětí, takže mají možnost se jim věnovat úplně jinak než chudák učitelka ve školce státní, která těch dětí má třeba 20...
stejně tak ve škole, 2 učitelky na 15 dětí, výuka v AJ i ČJ atd. atd., takže ano, já jsem ráda, že můžeme takto investovat a chápu, že člověk by rád dal dětem dobré vzdělání...

ALE, pokud bychom tu možnost neměli, jsem si jistá, že bych dobře vybrali jinak... cesty jsou opravdu různé ke kvalitnímu vzdělání dětí... ale ano, s finančním zajitěním to jde lépe...

tak jsem to pochopila já, že to tak myslíš...

ale zkus třeba najít nějakou hlídačku, na 1-2 hodinky denně, co bude na děti mluvit AJ, i to dělá divy atd. atd., zkoušej, hledej...

a popravdě, to zdraví je stejně nejdůležitější, když nebudem zdraví, všechno ostatní jde do háje, ať už peníze jsou nebo ne ~x~~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.