| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

porucha to je, jakmile ti to negativně ovliňuje život. Tudíž pokud tím busem jet nemusíš, chodíš pěšky ráda a ani časově tě to neobtěžuje (což si třeba já neumím představit, že místo 10 min busem bych šlapala hodinu), tak problém nemáš, jen prostě volíš alternativní metodu. Potíž je to ve chvíli, kdy bus použít potřebuješ a z nějakého důvodu to nezvládáš. Nevím jak na tom jsi celkově, ovšem na sobě mám vypozorováno, že hysterii a fobii se dá podlehnout TAK lehce (jednou si řeknu že se mi nechce, podruhý že se necítím, potřetí řeknu bojim a počtvrtý už se mnou nehne ani buldozer), ale dostat se zpátky na normál trvá sakra dlouho.... takže konkrétně pro mě je lepší "okřiknout" se v samém začátku toho, že se něčeho začínám bát, a udělat tu věc, nepodporovat sama sebe v tom, že si moc ulevuju a nehejčkat si svý strachy (i když si 100x říkám že mám "nárok" být taková či maková, hlavní otázka stojí jinak: "a co z toho pak máš"). Je fakt, že k tomu mám sklony právě v období kdy se cítím přetížená a kdy moje aktivity a potřeby jsou na vedlejší koleji a dlouhodoběji je nemůžu naplnit. To se pak ta spirála hysterie rozjíždí úplně raz dva.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.