| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jsem ostuda vím... Loučí se ten, kdo odchází a to nehodlám ~;). Já jsem totiž tady za tajného agenta. Sleduju vás, ale nepíšu ~j~. Proč nějak nevím no ~f~.
Na jinou diskusi pravda chodím, leden 2011, ale, že bych byla taky nějak extra aktivní se říct nedá - s někým Pavlínčiny míry (teda spíš podmíry), příkrmy, očkovaní, zuby a takové důležité věci musím probrat ~t~.
Celkově se na rodině vyskytuji o hodně méně, spíš utrácím na FB a farmařím na Farměramě ~:(.
Dnes jsme byli s Pavlínkou v Yamaze a teď spí, tak plním resty... Jinak je to u nás furt dokola: hlavně hromada prádla. Chlapa mám pořád stejného, kluci střídavě jsou na zabití, střídavě k pomilování. Pavlínka roste a místo princezny mám doma amazonku, Martin se jen směje... Po práci se mi vůbec nestýská, takže netuším o čem mluvíte ~2~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.