| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, milé maminky
čistě náhodou jsem zabruslila na tenhle web a to co tu čtu je mi povědomé. Ne proto, že mám podobné potíže, ale proto, že o nich slyším v naší ordinaci - ale z té lepší stránky - když se podaří pomoci. Mám na mysli vícečetné tzv.falešné epileptické záchvaty, děti s ADHD apod. Jde o to, že se musí přijít na příčinu zatížení nervové soustavy, která je permanentně podrážděná. Obvykle je častou příčinou lepek nebo kasein.( držet bezlepkovou dietu by bylo fajn, ale je třeba pomoci i zevnitř - detoxikací již uložených toxinů) Ale protože se testy na lepek v klasické medicíně běžně nedělají, těžko se to diagnostikuje. Rada: mrkněte na www.bodycentrum.cz, doporučuji v Brně pana Jakeše - má bohaté zkušenosti s podobnými případy. Cena vstupního vyšetření 1hod 350 Kč + doporučené informační preparáty,jejichž koupi si zvážíte sami podle svých dojmů.
Možná si řeknete - propagace - a budete mít pravdu. Ale vyšetření je levné a hlavně - není moc jiných, pro dítě nezátěžových způsobů jak pomoci.A kdyby tento příspěvek pomohl jen polovině z těch, kteří hledají, pak měl smysl.

Nedávno byl v Brně seminář MUDr.Jonáše pro lékaře a zdravotníky a jednou z kazuistik byl případ 7letého Kamilka z Polska, který odmalička trpěl epileptickými záchvaty - asi 10 denně !! Zjednodušeně řečeno - stačili 2 kůry a vynechat lepek. Celý případ je popsán v časopise Bulletin Joalis - k dostání na Vodní 16, Brno.Dnes už víme o dalších dětech, s podobnými problémy i u nás. Přihlásily se rodiče na základě článku. BC

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.