| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, mě se to kdysi stalo a vůbec to nebylo špatný. Prostě jsem znala jednoho chlapa (dodavatel materiálu do naší firmy) od vidění a vždycky jsme se na sebe usmívali jak blbý. Strašně se mi líbil, já jemu taky, ale prostě ten "poměr" mezi námi (já v podstatě jejho zákazník a ženská k tomu) mu nějak bránil, aby si dal se mnou rande. Dopadlo to to nakonec přes třetí osobu - starší paní, se kterou jsem vyřizovala od nich objednávky. Prostě když jsem s ní mluvila, říkala, jak se k nám ten dotyčný vždycky těší a celkem taktně nadhodila, jestli bych byla moc proti tomu, kdyby mi zavolal. Proti jsem nebyla a volal do dvou minut :-). Bylo to s ním moc fajn, chodila jsem s ním nakonec několik let, bohužel to dopadlo tragicky (zemřel).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.