| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~x~ ~;(( držím palce at to oddálí co nejvíc

Bohužel na tvou otázku není odpověd, je to strašně individuální a záleží na mnoha faktorech. Hlavně at má píchlé ty kortikoidy... taky bych se asi zeptala jestli je vhodné rodit takhle malé dítě normální cestou. Moc nerozumím co znamená že je v porodních cestách, to už by přece zastavit nešlo ne?

Já jsem ležela v nemocnici týden od 28tt-29tt s bolestma (nejasného původu), ale s neodteklou vodou a zavřená, měla jsem kapačky magnézia + mi píchli kortikoidy. Pak cca 10 dní doma, v noci odtekla plodovka ve 30 tt (trošku tam zůstalo) a pak dva dny v nemocnici, plodovka se obnovila, znovu kortikoity, ale jen půl dávky, celou noc bolesti a ráno UTZ, krev pak do 10 minut na sále. Chtěli to oddálit o týden do 32 tt, ale už to nešlo.

Dokud neodteče voda a nehrozí riziko infekce, miminko je v pořádku, tak se dá oddalovat někdy i o dost, jak odteče, je to otázka dní kvůli té infekci. Jo a neoodalovala bych za každou cenu, když se pak to dítě narodí s infekcí kvůli dvou dnům navíc, tak je to podle mě horší, ale doktoři ví co dělají, at se setra na všechno ptá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.