| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, nejprve se omlouvám za takový chaotický název tématu, ale tíží mě více problémů a nevěděla, jak to nazvat jedním slovem...
Před týdnem jsem odmaturovala a stala se mi zvláštní věc. Během učení na maturitu jsem si nepřipadala nijak zvlášť vystresovaná a i den před ústníma jsem byla podežrele v klidu (na to, jaký jsem obvykle nervák). Když sem ale vyšla od zkoušky, padl na mě divný stav a šílená únava, opravdu ta nejhorší, co si dovedete představit. 3 dny jsem spala asi 20 hodin denně, nemohla jsem ani chodit. Jakmile jsem se probudila, tak za hodinu se mi chtělo znovu spát. Když jsem v neděli byla alespoň trochu schopna fungovat, tak jsem navštívila pohotovost. Prohlížel mě neurolog, oťukal mě celou kladívkem atd, udělali mi nějaké krevní testy, změřili tlak atd a podle všeho jsem naprosto zdravá. Moje stavy se ale nezlepšily. Někdy je to lepší, někdy horší a přidávají se další podivné potíže. Když zavřu oči, tak mi tak jako neustále "tikají" oči, připadám si neklidná, motá se mi hlava, do toho střídavě únava, lehce zhoršené vidění a hlavně bolesti a brnění končetin, které mě budí i ze spaní. Může toto být způsobeno nějakým tím doznívajícím stresem nebo úzkostí? Doktor mi předepsal lexaurin 1,5, vzala jsem si ho asi třikrát, ale nijak extra na mě nezabíral. Dále mam z lékarny hořčík a nějaká homeopatika, ale zatím žádné zlepšení.... nejhorší je, že mě čekají ještě přijímačky a bojím se, že se do té doby nedám do kupy a pokud ano, tak po nich to zase přijde tyto stavy... vůbec nevím co to je, v životě se mi to nestalo, že bych vyšla od zkoušky a takto se sesypala. Je vůbec možný nějaký takový potlačovaný stres, který se projeví až po "akci" ? Ještě dodám, že mam cca poslední 3 týdny potíže s krční páteří a chodím na rehabilitace, mohou mé potíže případně souviset i s tím krkem?
Omlouvám se za dlouhatánský článek :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.