| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nespala jsem tři týdny, ale tři dny :) a z toho hlavně jeden byl opravdu krizový, že jsem spala snad celý den. Zbývající dva dny byly sice také hrozné, že jsem pomalu usínala za chůze, ale dalo se to nějak ovládat a spala jsem tak 13 hodin. Teď od neděle jsem co se týče té únavy a spánku OK. Už chodím spát normálně běžně v 10 a zvládám vstávat v 8 a celý den aspoň nějak fungovat. Spíš během dne mě občas přepadne taková panika a obavy, že se to zas zhorší a hrozně se bojím, abych nezačala myslet třeba na sebevraždu a takové věci, ale to snad proboha ne. Jindy zase v nějakou hodinu jsem sice docela Ok psychicky, ale zase fyzicky jsem taková slabá, mám to brnění, bolí mě hlava... pořád se ty stavy střídají. Tak snad se to nějak zklidní...
přímo v ulici mam psychosomatickou kliniku, zatím jsem tam byla jen jednou, ale ty čekací doby jsou hrozné, více, než měsíc! Včera jsem se tam byla objednat a řekli mi, že mi po čtvrtku zavolají, ale že pravděpodobně termín, kdy budu moc přijít, bude až tak za 3 týdny nebo i víc, než za měsíc. To je hrozné... Neznáte někdo v Praze nějakého psychiatra, kam mohu i bez objednání? Hlavně doufám, že to je vše jen přechodné po té maturitě a že se z toho vylížu i bez nějakých antidepresiv a že se ty stavy nezhorší :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.